Poznaj wszystkie możliwościnajlepszego programu

do gabinetu!

» Wypróbuj

Zamów iGabinet już dziśw dogodnym pakiecie

instalacyjnym!

» Zamów

Masz pytania?Chętnie odpowiemy

na każde z nich!

Zadzwoń:
0 800 24 24 68

Platforma iGabinetDENTOnet.pl w opinii wielu lekarzy korzystających z niej na co dzień jest najbardziej intuicyjnym i najprostszym programem do gabinetu stomatologicznego. Na łatwość i wygodę korzystania z tego oprogramowania, składa się szereg aspektów z których najważniejsze przedstawiamy poniżej.

Korzystając z programu do gabinetu, będącego częścią Platformy iGabinetDENTOnet.pl, masz do dyspozycji dynamiczne podpowiedzi przy każdej, nawet najdrobniejszej operacji. Dzięki temu naprawdę trzeba się postarać, aby tu cokolwiek zepsuć.

Niniejsze drobne podpowiedzi, gruntownie wyjaśniają do czego służy dane rozwiązanie, w jakim celu się w danym miejscu znajduje, oraz w jaki sposób wykorzystać jego pełny potencjał, nie posiadając żadnych specjalnych umiejętności w obsłudze komputera.

Gdyby jednak ta dynamiczna pomoc kontekstowa mimo wszystko okazała się niewystarczająca, wówczas masz do dyspozycji obszerną pomoc opisową do każdej sekcji dowolnego narzędzia w programie do gabinetu Platformy iGabinetDENTOnet.pl.

Baza wiedzy stanowi również obszerną dokumentację dotyczącą korzystania z Platformy iGabinetDENTOnet.pl, a korzystanie z niej jest wyjątkowo proste, gdyż do odpowiedniego działu prowadzą specjalne linki dostępne z każdego miejsca w systemie.

Tym jednak, co rzeczywiście wyróżnia Platformę iGabinetDENTOnet.pl od innych rozwiązań pod względem łatwości obsługi, jest stały dostęp do pomocy i wsparcia technicznego zespołu wykwalifikowanych operatorów w Biurze Obsługi Klienta.

Jeżeli w trakcie korzystania z Platformy iGabinetDENTOnet.pl napotkasz jakikolwiek problem, z dowolnego miejsca możesz uruchomić specjalne narzędzie i zadać pytanie operatorom, którzy szybko rozwiążą Twój problem i odpowiedzą na wszystkie pytania.

powróć do góry
« Poznaj możliwości automatycznej komunikacji z pacjentami