Poznaj wszystkie możliwościnajlepszego programu

do gabinetu!

» Wypróbuj

Zamów iGabinet już dziśw dogodnym pakiecie

instalacyjnym!

» Zamów

Masz pytania?Chętnie odpowiemy

na każde z nich!

Zadzwoń:
0 800 24 24 68

Dodatkowe moduły rozszerzające sprawiają, że Platforma iGabinetDENTOnet.pl jest jedynym oprogramowaniem, które zapewnia ogromną elastyczność oraz jest zawsze idealnie dopasowane do bieżących potrzeb Twojej placówki.Dzięki temu w gronie naszych klientów, od wielu lat znajdują się zarówno jednoosobowe praktyki, jak też duże sieci prywatnych placówek medycznych, przyjmujące każdego dnia setki pacjentów.Skalowalność Platformy iGabinetDENTOnet.pl oznacza rozwój oprogramowania, wraz z postępującym rozwojem Twoich gabinetów. Dzięki temu, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, w dowolnym momencie możesz rozszerzyć lub zredukować ilość obsługiwanych modułów rozszerzających, a nasi operatorzy szybko dokonają wszelkich zmian.

39zł

Jest to moduł aktywowany w pakietach Plus, Premium i Max, który odpowiada za utrzymanie i zarządzanie stroną WWW za pomocą systemu CMS (Content Management System) wbudowanego w Platformę iGabinetDENTOnet.pl. Moduł umożliwia szereg korzyści, m.in. nielimitowany rozwój strony WWW placówki za pomocą edytora graficznego (znanego np. z MS Word), dowolną ilość oraz wielkość podstron, tworzenie automatycznych galerii zdjęć pod artykułami, wraz z dynamicznym pokazem slajdów i wiele innych mechanizmów obsługi stron WWW.W przypadku obsługi sieci placówek, niniejszy moduł WWW, jako jedyne rozwiązanie na rynku, umożliwia bardzo wygodne, jednoczesne zarządzanie z jednego miejsca wieloma niezależnymi serwisami WWW każdej placówki, łącznie ze współdzieleniem artykułów i materiałów graficznych pomiędzy tymi serwisami.

Podobnie, jeżeli korzystasz z modułów dodatkowych języków obcych, wówczas moduł WWW umożliwi Ci również łatwą edycję informacji na stronach serwisu w tych językach.

powróć do góry

19zł

Dodatkowe języki obce umożliwiają Twojej placówce obsługę natywnej i w pełni automatycznej komunikacji z pacjentami zagranicznymi w ich ojczystym języku.Składa się na to zarówno obsługa dynamicznej prezentacji dostępnych terminów przyjęć, obsługa samodzielnej rejestracji pacjenta na jeden z dostępnych terminów, obsługa kont pacjentów, zarządzanie wszelkiego rodzaju przypomnieniami i powiadomieniami za pomocą E-mail oraz SMS, a także szereg innych aspektów językowych.

Jeżeli korzystasz również z modułu strony WWW, dostępnej w pakietach Plus, Premium oraz Max, wówczas edycja treści na stronach, będzie również możliwa we wszystkich obsługiwanych językach obcych.

powróć do góry

49zł

Platforma iGabinetDENTOnet.pl jest jedynym oprogramowaniem medycznym, które umożliwia Ci wygodną obsługę całej sieci placówek i nie mówimy tutaj o liczbie gabinetów w obrębie jednej placówki, lecz o całkowicie oddzielnych topologicznie placówkach, z których każda może nawet dysponować własną stroną WWW.Moduł obsługi dodatkowej placówki, powoduje uruchomienie w systemie dodatkowych mechanizmów, umożliwiających wsparcie szeregu prac administracyjnych z jednego miejsca, w obrębie całej sieci.Możliwe jest zatem m.in. posiadanie jednej wspólnej bazy pacjentów, zarządzanie dostępnością i czasem pracy specjalistów w poszczególnych placówkach, intuicyjne dysponowanie zadaniami pomiędzy pracownikami wielu placówek, czy nawet zarządzanie treścią niezależnych serwisów WWW – w przypadku korzystania z modułu strony WWW, dostępnej w pakietach Plus, Premium oraz Max.

W przypadku obsługi sieci, Platforma iGabinetDENTOnet.pl samoistnie dba również, aby wszelkie wiadomości automatyczne były opatrzone danymi kontaktowymi tej placówki, w której dany pacjent się leczy.

powróć do góry

Przykładowe kalkulacje uwzględniające niniejsze moduły, dostępne są na stronie pakietów instalacyjnych. Podane ceny są cenami netto.

« Zobacz dostępne pakiety instalacyjneZobacz ofertę prac indywidualnych »